top of page

HOTEL

Marketing & Consulting

                                                   Turkey

 

Sıradanlığın çok ötesinde.

WEB

TASARIMI

Web tasarımını, internet ortamında görsel, işlevsel ve yapısal web sitelerini tasarlama sanatı olarak tanımlıyoruz. Müşterilerimizin bilgi birikimimiz ve sanatsal özgürlüğümüze duydukları güven, yenilikçi web sitelerinin temelini oluşturuyor. Burada netlik ve böylece kullanım kolaylığı- diğer adıyla usability- her zaman öncelikli olup kullanıcı/ otel müşterisi için çözüm olarak algılanmaktadır.

Bizim kişiye özel web çözümlerimiz otel işletmecisi olan sizinle birlikte odaklanılan hedef kitlesini belirleme ve genel şirket profiline uygun web sitesinin yapısını planlama, önceden yapmış olduğumuz beyin fırtınasından meydana gelmektedir. Burada dil talepleriniz de dikkate alınır ve web sayfanız profesyonelce istediğiniz dile çevrilir.

Yüksek çözünürlükteki fotoğraflar ve de videolar da bugünün internet kullanıcısının yüksek beklentilerini karşılamak için gerekli unsurlar arasında yer almaktadır.

Burada bahsedilen tüm bileşenlerin becerikli bir şekilde birleştirilmesi, otelinizin web sitesi modern ve çağdaş bir yapıda oluşturulmasını sağlamaktadır.

WEB TASARIMI
SEO ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

 

Sadece bu şekilde internette var olursunuz.

SEO

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Profesyonel tasarlanmış otel web sitesi internette bulunduğu sürece anlamlı olur. Genelde önemli arama motorlarında sayfa 5'e kadar sıralanmış web siteleri kullanıcı tarafından kabul gördüğü ispatlanmıştır.  Bu sebeple ön yerlerde sıralanmak çok önemli bir faktörü teşkil eder. Bu bizim tarafımızdan mevcut SEO/ arama motorunu optimizasyonu konusundaki bilgilerimiz ile gerçekleştiriliyor, ki bu alan arama motoru pazarlamanın bir branşını oluşturur.

Google gibi arama motorları zaman içerisinde arama algoritmalarını değiştirip kullanıcıya en kısa ve de geniş çaplı bir şekilde en iyi sıralamaya sahip web sitelerine yönlenmesini sağlıyor. Bizim desteğimiz ilk optimizasyondan sonra otel web sitenizin sıralamasını gözetleyerek sürekli güncellemeyle sıralamanızı optimize ile devam eder. Sadece bu şekilde takipçilerinizden SEO konusunda bir adım öne geçmeniz sağlanır ve yeni, potansiyel otel müşterileri sağlamak için değerlendirilebilir.

SOSYAL MEDYA PAZARLAMA

SOSYAL MEDYA  PAZARLAMA

Sosyal Medya Pazarlama, diğer adıyla SMM, online pazarlamanın bir şekli olarak tanımlanıp, kendini tanıtma ve reklam için sosyal medyaların kullanılmasıdır. Bunun varyasyonları çok farklıdır. Pazarlamada ve şirket içi görüşmelerde önceden net bir şekilde belirlendiği için otelinizin değişik hedeflerini dikkate alıyoruz. Belirlenen görevler imaj koruması, tanınmışlık derecesi veya ziyaretçi oluşturma şeklinde olabilir.

Üst seviye sosyal medya platformlarında uzmanlığımızın yanı sıra sıradanlıktan sıyrılmak için niş sosyal medya kısımlarında da hizmet ve kullanımını sunuyoruz. Burada metin, resim ve videodan oluşan çok özel araç karışımı kullanılıp güncel konular ve doğrudan linkleri uygulayarak bir genel kitleye ulaşım ve arkasından hedef kitleye odaklanarak filtrelenebilir.

 

Onsuz olmaz.

İNTERNET REKLAMI

 

Diğerlerinden farklı bir şekilde göze çarpmak.

İNTERNET

REKLAMI

Online reklam bugün bile televizyon reklamına rakip durumunda olup cezbedici bir fayda- maliyet oranına sahip. İnternette var olmanın artık sayısız şekli mevcuttur.  Google, Youtube veya Facebook gibi bilinen sosyal medya platformların yanı sıra bir otel elbette kullanıcıların tarayıcılarında giriş sayfası olarak kullanılan ve yoğun kullanımda olan portallarda da kendini tanıtabilir. Fiyatın oluşturulması, genelde mevcut bütçe ve reklamın üzerine yapılan tıklama baz alınarak ortaya çıkar.

Tecrübelerimizi otelinizin hizmetine sunuyoruz ve bunu başarı odaklı online reklamında uyguluyoruz. Buradaki beceri ise reklam bütçesini optimum görüntülemeye çevirip ziyaretçi tıklamalarını meydana getirmektir ve bu şekilde rezervasyon ihtimalini maksimize etmektir. Bir veya birçok reklam kampanyasının denetlenmesi ve sürekli değerlendirmesi sayesinde, otel reklamlarınız tekrarlanarak düzeltilir ve optimize edilir. Hizmetimiz çerçevesinde ölçülebilir başarılar en başta gelen önceliğimizdir.

Hotel Marketing & Consulting /// Yaratıcı otel-pazarlama konseptleri| Oteller için yenilikçi şirket danışmanlığı. Tüm önemli pazarlama hedefleri belirleyerek hedef kitle için eşsiz pazarlama stratejileri.
bottom of page