top of page
antalya-turizm-fuari-01.jpg

HOTEL

Marketing & Consulting

                                                   Turkey

ANTALYA TURİZM FUARI
27. + 28. Ekim 2022

Yenilikçi yapısı ile ANTALYA TURİZM FUARI, 2019 yılından itibaren Türkiye turizm sektöründe profesyonel bir platform olarak kendini kanıtlamıştır. Yönetilebilir boyutuyla, verimli işbirliği ve iş fırsatları başlatmanın yanı sıra uzman bilgi alışverişi sunar.

Bu kurumsal fuarında B2B düzeyinde, en üst düzeydeki karar vericilerden yönetim ve yönetim kurulu üyelerine kadar bir araya geliyorsunuz. Böylece ANTALYA TURİZM FUARI, sadece Türk turizminin değil, dünya turizm sektörünün de en iddialı fuarlarından biri olma yolunda kararlı adımlarla ilerlemektedir. Geriye dönüp bakıldığında, 2020 ve 2021 yıllarında Corona krizi yıllarında bile faaliyetlerini kesintisiz sürdüren tek turizm fuarıdır.

Özellikle bu yıl ANTALYA TURİZM FUARI, ulusal ve uluslararası turizm profesyonellerinin bir araya gelerek 2022 sezonunun gelişmelerini değerlendirecekleri ve geleceğe yönelik işbirliği fırsatlarını oluşturacakları özel bir platforma sahip olacak.

ANTALYA TURİZM FUARI

 

Sadece orada olmayın, tam ortamda olun!

sonnenklar.TV 2,5 Milyon izleyici
sonnenklar-tv-sendet-jetzt-ber-antenne-bis-in-den-bundestag.jpg

sonnenklar.TV ile
günde takriben 2,5 Milyon izleyıcilere ulaşın

Avrupa'nın en büyük ve Almanya’nın Münih şehirinde bulunan, seyahat pazarlama TV-Kanalı sonnenklar.TV'nin Türkiye Medya Marketing ajansı olarak bizler de bu turizm fuarı kapsamında sizi daha da büyük bir aşamaya taşıyoruz! Mesela CANLI TV YAYIN REKLAM konseptimizle sizi hedef kitlenize yönelik potansiyel müşterilerinize ulaştırıyoruz! Seyahat etmeyi seven ve günde 2,5 milyona kadar TV izleyicisi sizin açıklamalarınızı (canlı!) duyuyor ve görüyor!

Bu fuarda B2B ilişkilerinizi güçlendirirken, yeni ortaklıklar kurarken ve turizm acentelerinden, tur operatörlerinden, otellerden ve hizmet sağlayıcılardan, profesyonellerle farklı ve girişimci çalışma fırsatları bulurken, News & USP'lerinizi böylece Alman Televizyonun'da günde yaklaşık 2,5 Milyon izleyicilere canlı yayın olarak yayınlamak için eşsiz bir fırsatız oluyor! Ayrıca bu fuara katılamayan ve aynı zamanda B2C'ye ulaşım için benzersiz bir şans!

Özellikle sizin için, bu etkinlik sırasında çok ilgi çekici ve değerli CANLI TV REKLAM PAKETLERİ tasarladık ve bir araya getirdik. Mevcut olan bu iki fuar günlerindeki sınırlı yayın sürelerimiz nedeniyle bu özel Yayın Paketlerimiz’de limitlidir.

TANITIM VİDEOSUNU İZLE 

 

2,5 milyona kadar canlı yayın TV izleyicisine otantik bir şekilde ulaşma şansı!

sonnenklar.TV CANLI YAYIN REKLAM
vlcsnap-2022-05-03-19h35m36s301.png

sonnenklar.TV'de
hedef kitleye yönelik CANLI YAYIN REKLAM faaliyetiniz

2023 YILI GİRO GARANTİNİZ demektir!

Türkiye'de 2023 tatil sezonu için şirketinizi tanıtmaya bir adım önde başlayın! Alman televizyonunda hedef kitle odaklı sunumunuz ve ürün pazarlamanız için en iyi yayın sürelerini şimdi Avrupa'nın en büyük seyahat pazarlama TV- Kanalı sonnenklar.TV'de ayırtın!
 

Bu durumda bizi mutlu eden…,
 

• Sizi Türkiye'de ağırlamak.

• Canlı yayın hazırlıklarınızda size en uygun desteği sağlamak.

• Sizi ve şirketinizi profesyonel ve benzersiz bir şekilde Canlı Yayın Sahnesinde sunmak.

 

sonnenklar.TV'de bu özel CANLI YAYIN REKLAM  için kişisel avantaj paketleriniz

Özel avantajlı paketleriniz
vlcsnap-2022-09-19-16h59m15s023.png

ÖZEL AVANTAJLI PAKETLERİNİZ
SİZİ BURADA BEKLİYOR!

Şimdi BURADAN bu etkinliğe yönelik, tek ve çok özel TV CANLI YAYIN REKLAM la ilgili sınırlı avantaj paketleri hakkında ön bilgi alabilirsiniz:

ANTALYA TURİZM FUARI için tasarladığınız
sonnenklar.TV / CANLI YAYIN REKLAM PAKETLERİ ile ilgileniyorum ve bağlayıcı olmayan bir teklif rica ediyorum.

İlginiz için teşekkürler! En kısa zamanda teklifimiz size gönderilecektir!

bottom of page