top of page
swandor-topkapi_palace_011.png

HOTEL

Marketing & Consulting

                                                   Turkey

fvw | TravelTalk Kongre ANTALYA
2 - 5 Kasım 2022

20 yılı aşkın bir süredir Almanca konuşulan turizm sektöründe önde gelen uzmanlık kongresi olarak kabul edilen bu etkinlik, bu yıl ilk kez yurt dışında ve yönetim seviyesinde bir etkinlik olarak sunuluyor.

 

Bu kongrenin iki son yılllarda geçen sanal etkinliklere baktığımızda, bu yüksek kaliteli B2B etkinliği şimdi yeniden canlı olarak gerçekleşiyor. Bunun için Antalya bölgesinde seçkin bir lokasyon da seçildi: 2 - 5 Kasım 2022 tarihleri ​​arasında turizm sektörü uzmanları Hotel Swandor Topkapı Palace'da buluşacak.

 

Daha küçük bir çevrede bir farklı kongre ve birçok ayrıca farklı seanslar için ideal bir toplanma ve buluşma yeri.

Böylece bu ortamda büyük şirketlerin ve uzmanların patronlarının nasıl plan yaptığını ve stratejilerini nasıl uyarladıklarını öğreneceksiniz. Birinci sınıf bir kongre programı, Deep-Dive-Sessions/ derin dalış seansları ve daha küçük gruplardaki Masterclasses/ ustalık sınıfları, sizi ve şirketinizi geleceğe hazır hale getirecek!

ANTALYA TURİZM FUARI

 

Sadece orada olmayın, tam ortamda olun!

sonnenklar.TV 2,5 Milyon izleyici
sonnenklar-tv-sendet-jetzt-ber-antenne-bis-in-den-bundestag.jpg

sonnenklar.TV ile
günde takriben 2,5 Milyon izleyıcilere ulaşın

Avrupa'nın en büyük ve Almanya’nın Münih şehirinde bulunan, seyahat pazarlama TV-Kanalı sonnenklar.TV'nin Türkiye Medya Marketing ajansı olarak bizler de bu turizm fuarı kapsamında sizi daha da büyük bir aşamaya taşıyoruz! Mesela CANLI TV YAYIN REKLAM konseptimizle sizi hedef kitlenize yönelik potansiyel müşterilerinize ulaştırıyoruz! Seyahat etmeyi seven ve günde 2,5 milyona kadar TV izleyicisi sizin açıklamalarınızı (canlı!) duyuyor ve görüyor!

Bu fuarda B2B ilişkilerinizi güçlendirirken, yeni ortaklıklar kurarken ve turizm acentelerinden, tur operatörlerinden, otellerden ve hizmet sağlayıcılardan, profesyonellerle farklı ve girişimci çalışma fırsatları bulurken, News & USP'lerinizi böylece Alman Televizyonun'da günde yaklaşık 2,5 Milyon izleyicilere canlı yayın olarak yayınlamak için eşsiz bir fırsatız oluyor! Ayrıca bu fuara katılamayan ve aynı zamanda B2C'ye ulaşım için benzersiz bir şans!

Özellikle sizin için, bu etkinlik sırasında çok ilgi çekici ve değerli CANLI TV REKLAM PAKETLERİ tasarladık ve bir araya getirdik. Mevcut olan bu iki fuar günlerindeki sınırlı yayın sürelerimiz nedeniyle bu özel Yayın Paketlerimiz’de limitlidir.

TANITIM VİDEOSUNU İZLE 

 

2,5 milyona kadar canlı TV izleyicisine otantik bir biçimde ulaşma şansı!

sonnenklar.TV CANLI YAYIN REKLAM
vlcsnap-2022-05-03-19h35m36s301.png

sonnenklar.TV'de
hedef kitleye yönelik CANLI YAYIN REKLAM faaliyetiniz

2023 YILI GİRO GARANTİNİZ demektir!

Türkiye'de 2023 tatil sezonu için şirketinizi tanıtmaya bir adım önde başlayın! Alman televizyonunda hedef kitle odaklı sunumunuz ve ürün pazarlamanız için en iyi yayın sürelerini şimdi Avrupa'nın en büyük seyahat pazarlama TV- Kanalı sonnenklar.TV'de ayırtın!
 

Bu durumda bizi mutlu eden…,
 

• Sizi Türkiye'de ağırlamak.

• Canlı yayın hazırlıklarınızda size en uygun desteği sağlamak.

• Sizi ve şirketinizi profesyonel ve benzersiz bir şekilde Canlı Yayın Sahnesinde sunmak.

 

sonnenklar.TV'de bu özel CANLI YAYIN REKLAM  için kişisel avantaj paketleriniz

Özel avantajlı paketleriniz
vlcsnap-2022-09-19-16h59m15s023.png

ÖZEL AVANTAJLI PAKETLERİNİZ
SİZİ BURADA BEKLİYOR!

Şimdi BURADAN bu etkinliğe yönelik, tek ve çok özel TV CANLI YAYIN REKLAM la ilgili sınırlı avantaj paketleri hakkında ön bilgi alabilirsiniz:

ANTALYA'daki fvw | TravelTalk Kongresi için tasarladığınız sonnenklar.TV / CANLI YAYIN REKLAM PAKETLERİ ile ilgileniyorum ve bağlayıcı olmayan bir teklif rica ediyorum.

İlginiz için teşekkürler! En kısa zamanda teklifimiz size gönderilecektir!

bottom of page