top of page

HOTEL

Marketing & Consulting

                                                    Turkey

Cooperation partner of

Sonnenklar_TV_LOGO1.png

CANLI

TV YAYINI

TV

YILDIZLARI

CEM

ÖZDEL

KERSTIN

ÖZDEL

sonnenklar.TV

SEYAHAT KANALI

MARKETING

FILM

FILM SHOOTING

POST PRODUCTION

PRINT / BASIN

REKLAM / İLAN

sonnenklar.TV Marketing Video by HMC-TR

Sonnenklar_TV_LOGO1.png
MARKETINGFILM

 

Dünyanın lider seyahat online shopping televizyon kanalı.

sonnenklar.TV NEDİR?

Avrupa'nın en büyük ve en ünlü seyahat pazarlama Televizyon Kanalı sonnenklar.TV, hedef kitle odaklı rüya gibi olan tatil destinasyonlarını doğrudan potansiyel müşterilerin evlerine getiriyor! Tatile çıkma arzusunu etkileyen ve yayan resimler, israf olmadan tam olarak doğru müşteri kitlesine ulaşıyor! Böylece sonnenklar.TV'nin yıllardır başarılı konsepti, dünya çapındaki en güzel tatil yerlerinin coşkusu ve büyüsü olmuştur, ayrıca hemen telefonla veya web sitesi aracılığıyla da rezervasyon yapılabilir. Günde yaklaşık 2,5 milyona varan izleyici rakamları, sonnenklar.TV'nin bu başarılı konseptini kanıtlıyor!

Türkiye'de bir sonnenklar.TV medya marketing ajansı olarak, yeni ve yenilikçi pazarlama fikirleriyle her zaman müşteriye yakınız. Birçok turizm sektöründe ve yanında farklı sektörlerde de faaliyet gösteren şirketler bu avantajı zaten fark etti ve faydalanmaya başladı. Bu nedenle sizde Alman Televizyonunda canlı yayın reklamlarınızı tamamen yeni bir formatta sunmanız için hemen rezervasyon yapın: CANLI YAYIN YANINIZDA olsun!

Daha fazla detaylar, veri, gerçekler aşağıdaki bağlantıların arkasında bulunabilir...

>Çok Kanallı   >Önemli bilgiler  >Hedef kitlesi  >Teknik kapsam  >Sonnenklar.TV'nin TV kanalı olarak tanıtımı

sonnenklar.TV

 

Beraberce olmaktan ziyade tam ortamda olmak.

CANLI YAYIN

ÜNLÜ YILDIZLAR TATİLDE

Bir *CANLI YAYIN* ile, moderatörlerimizden veya muhabirlerimizden biri, bulunduğunuz yerden bir yayına CANLI olmak için bulunduğunuz yerde canlı olacaktır. Ünlü bir şahıs, basın veya ilginç bir kişilik de bir röportaj ile entegre edilebilir. Dolayısıyla, Mekanlar, etkinlikler, yerler, oteller veya şirketlerin televizyon programının bir parçası olma olasılığı vardır. Yerinizi bölgenizden CANLI // bilgilendirici reportaj - editoryal olarak sonnenklar.TV formatlarımıza entegre olarak, sonnenklar.TV LIVE/ CANLI yayınında sunulmasının fırsatını kaçırmayın.

*ÜNLÜ YILDIZLAR TATİLDE* formatı da sonnenklar.TV programında özel bir promosyon etki ve öneriye sahiptir. Bir hafta boyunca, bir tatil beldesinde popülerliği yüksek olan tanınmış bir konuk, kamerayla birlikte CANLI YAYIN'a eşlik edecek. Günde üç kez, TV izleyicilerine *Just in Time/ anındaki durum* konseptiyle farklı tavsiyeler verilir ve ünlülerin bakış açısından değerli ipuçları iletilir.

Daha fazla detaylar, veri, gerçekler aşağıdaki bağlantıların arkasında bulunabilir ...

>Canlı yayın   >Ünlü Yıldızlar Tatilde     

CANLI YAYIN

YENİ BİR TV BİÇİMİ

Türkiye’yi yaşa! Cem & Kerstin ile

Sadece Türkiye’yi seven, doğanın inanılmaz güzelliğine duyulan hevesi hisseden, tarihe hayranlığı, kültürünü, iman hoşgörü ve insanların sıcak yüreğini sevenler, bu ülkeye hayranlık hissi ve böylece diğer insanları heyecanlandırarak büyülenmesine sebep olurlar.

Cem & Kerstin Özdel, Türkiye'nin Antalya bölgesinde 2012'den beri sevgi dolu yaşıyorlar, çalışıyorlar ve Türkiye'nin en güzel bölgelerini daha geniş bir izleyici kitlesine getirmek için tutkulu bir istek duyuyorlar.

Türk Rivierası'ndan Türk Ege'sine, yanı sıra İstanbul, İzmir, Konya, Eskişehir, Adana, Ankara ve daha birçok büyük kentin, yanı sıra, Kapadokya ve Pamukkale çevresindeki Karadeniz bölgeleri de göz önüne alınarak canlı televizyon yayınları sunulması planlanmaktadır.

Türkiye'yi yeni bir CANLI TV BİÇİMİ ile yaşayın! Sonnenklar.TV’nin sunduğu *Türkiye’yi Cem & Kerstin ile Yaşa!* adındaki bir yeni Televizyon Programı ile izleyiciler, Türkiye'yi doğrudan oturma odalarında yakından ve otantik deneyimleyebililecekler.

*Türkiye'yi yaşayın!* Türkiye'yi tüm duyularınızla hissetme isteğini öne sürer.

Daha fazla detaylar, veri, gerçekler aşağıdaki bağlantıların arkasında bulunabilir ...

>Türkiye'yi Yaşayın! Cem ve Kerstin ile

 

Kalıcı tatil izlenimleri.

TÜRKİYE'Yİ YAŞA!

 

Etkinleyen resimler.

FILM SHOOTING

POST PRODUCTION

Kendinizi veya şirketinizi ortama daha iyi tanıtmak için bir imaj filmi ister misiniz? Bunu sizin için gerçekleştirerek şirketinize, ürününüze veya hizmetinize potansiyel müşterilerinizi odaklıyoruz. Profesyonel bir Shooting Team/ Ekibi gereken her şeyi verimli bir istikamete yönlendirir. Filmin hedef kitlenize tam olarak ulaşması için yetkin bir şekilde size tavsiyelerde ve danışmanlıkta bulunuyoruz.

Elbette, yarattığımız film materyali profesyonelce düzenlenmiş, kesilmiş ve nihai bir ürün olarak sonlandırılmıştır. Zaten kendi hammaddemize sahipseniz, bunları yeniden tasarlayarak memnuniyetle sizin için uygun bir film hazırlayabiliriz.

Daha fazla detay, veri, gerçekler aşağıdaki bağlantıların arkasında bulunabilir...

>Film çekimi  >Post production

FILM SHOOTING | POSTPRODUCTION

 

Benim TV Magazinim.

PRINT

REKLAM İLANLARI

sonnenklar.TV tarafından yayınlanan büyük TV ve kadın dergisi *Mein TV-Magazin*/*Benim TV Magazinim*, 40.000'in üzerinde perakende satış noktasında, sonnenklar.TV seyahat acentesinde ve online abonelik olarak mevcuttur. 14 gün boyunca gayet açık bir TV programı içerir, ve moda, güzellik, sağlık, seyahat, eğlence, wellness, teknoloji ve otomobil gibi konuları içerir. Ayrıca en genç okuyucular için düşünülmüş ve bu yüzden *Wackelzahn* ismiyle ekstra TV desteği çok popüler.

Bu dergideki resim reklamın veya editoryal bir makalenin avantajı, doğrudan hedef kitleyle birlikte bir aile evinde 14 günlük varlıktır.

Daha fazla detaylar, veri, gerçekler aşağıdaki bağlantıların arkasında bulunabilir ...

>İmaj reklamları   >Editoryal makaleler

PRINT REKLAM İLANLARI
bottom of page