top of page

HOTEL

Marketing & Consulting

                                                    Turkey

 

Tazelik getiren değişim.

OTEL

PAZARLAMA

Profesyonel bir otel pazarlama her zaman başarı odaklı bir otel- pazarlama- planına sahiptir. Yer edinmiş ya da yeni kurulan her boyuttaki otel işletmeciliğinin yegane ortak amacı odalarını doldurmaktır. Burada ön planda olması gereken bir diğer husus ise memnun müşteri yaratmaktır. Sadece bu şekilde olumlu değerlendirmeler, tavsiyeler ve akabinde yeni rezervasyonlar oluşur.

Otelinizin yönetimiyle birlikte profesyonel ve sizin işletmenize uygun bir otel-pazarlama planı oluşturuyoruz. Buradaki belirleyici olan nokta ise, planın tüm amaçlanan şirket hedeflerinde de uygulanmasıdır.

Bu önemli bölüm tarafımızdan verilecek danışmanlık ya da geçici yönetim şeklinde gerçekleştirilebilir. Danışmanlık hizmetimiz bünyesinde tüm önemli tedbirler ve stratejiler sizin yönetici ekibinizle görüşülüp, eğitimi sağlanır ve ekibiniz tarafından da uygulanır. Eğer geçici yönetim olarak hizmetimizden faydalanıyorsanız, kayıt süresince bizim yöneticilerimizden biri aktif olarak sizin otel yönetiminde yönetici olarak görev almaktadır. Buradaki statüsü *aktif faaliyette* olup *karar verme yetkisinde* değildir. Bizim bilgi birikimimiz ve sizin otel yönetiminden oluşan bu doğrudan ve sürekli arabirimin 3,6 veya 12 ay süresince faydalanılması, bizim tecrübelerimize dayanarak sizin şirketiniz için en iyi sonuçları verir.

OTEL PAZARLAMA
OTEL DANIŞMANLIĞI

 

Karlı yatırımlar.

OTEL

DANIŞMANLIĞI

Otel danışmanlığı, yani şirket danışmanlığı, tarafımızdan 3 aşamalı plan şeklinde tanımlanmış olup her adım özel olarak şekillendirilir. Bunlar hedef kitleye yöneliktir ve oteliniz için bizim tarafımızdan tüm önemli pazarlama hedeflerin de belirlendiği benzersiz bir pazarlama stratejisini oluşturur.

Bunun için sağlanması gereken koşul ise önceden şirket yönetimiyle aktif bir şekilde beraber çalışarak olmazsa olmaz beyin fırtınası gerçekleştirip önemli zihin haritasını çıkarmaktır. Buradan çıkan sonuçlara göre her pozisyon için size bir fayda- maliyet analizi oluştururuz.  Ardından bütçeye göre hazırlanan otel- pazarlama- planına en çok başarı getirecek tedbirler dahil edilir. Şirket danışmanlığımızın final aracı ise denetlemedir. Sürekli gerçekleştirilen bu başarı kontrolü, tüm kullanılan pazarlama stratejilerin doğru yerlerde sonuç verdiğini takip etmek için çok önemlidir. Otel sektörü çabuk değişim gösteren bir branş olduğu için, biz denetlemeyi, pazarlama faaliyetinden sonra uygulanan premium bir işlem olarak değerlendiriliyoruz.

Bu konuda lütfen size sunduğumuz ÜCRETSİZ DANIŞMA hizmetimizi önce dikkate alıp değerlendiriniz.

OTEL İŞLETMESİ

OTEL

İŞLETMESİ

Biz de teori ve uygulama arasında dünyalar kadar fark olabileceği fikrini paylaşıyoruz. Bu sebeple özellikle otel sektörü için SATIŞ'ın ön aşamasını PAZARLAMA oluşturur. Bu demektir ki doğru pazarlama araçları düzgün uygulanırsa, başarılı satış kaçınılmaz olacaktır.

Satış demek müşteriyle iletişim demektir, hem de otelinizdeki tüm irtibat noktaları için. Burada bazı özellikler ve becerilerin bulunması çok önem teşkil eder. Özellikle otel sektöründe olağanüstü ürün ve uzmanlık bilgileri ile işletme zihniyeti, ülkenin dilinde, İngilizce ve hedef kitlenizin konuştuğu en az bir dilde retorik inceliklere hakim olmak avantaj olarak görülmektedir.

Buradan satış bölümünün temel görevi ortaya çıkıyor: SATMAK.

Otel sektöründe öncelikle B2B pazarlamadan veya B2B sektöründen bahsediyoruz, özellikle tur operatörleri, online satış portalları ve de diğer pazarlama ve reklam yatırım platformlarıyla yapılan görüşmelerde elbette bu çok önemli bir rol oynuyor.

Burada aktif danışma şeklinde kendimizi konumlandırıyoruz ve sizin satış kanallarınızı optimize etmek için size öneri, iyileştirme fikirleri ve yenilikler sunuyoruz.

 

Ölçülebilen başarı.

KİŞİSEL KOÇLUK

 

Tutkuyla işinin başında.

KİŞİSEL

KOÇLUK

*Personal Coaching* | Management

Kişisel gelişim, yönetici vasıflarını geliştirmek ve başarıyla yönetmek bu şirket içi koçluk hizmetinin ana başlıklarını oluşturuyor. Buradaki temel amaç, şirkete fazla yakın veya iç içe olan ve bu yüzden şirketi artık göremeyen, uzun süredir bir şirkette çalışan ya da monoton işlerde çalışanlarda kenara itilmiş veya bırakılmış potansiyelleri tekrar ortaya çıkarmaktır.

*Personal Training* | Staff

Müşteri ilişkileri - Sunum - Satış buradaki temel koçluk içerikleridir.

*İlk izlenim için ikinci bir şans yoktur...!*
BU sözleri sizin takımda çalışan herkesin mutlaka aklında bulundurması gerekir! Sıradan durumların yanı sıra özel davranış şekilleri üzerinde de çalışılmaktadır. Özellikle bu günlerde sunulan HERŞEY- DAHİL anlayışında her otel için ekstra ciro hayati önem taşımaktadır. Burada çalışanlarınız otel müşterilerine rahatsızlık vermeden ek hizmetleri yenilikçi biçimde sunması ve satışı konusunda eğitiliyor.

*Leader Consulting* | Management

Kişiye özel ve daha derin kişilik danışmanlığı, lider danışmanlığında verilmektedir. İş alanın analizi ve birebir iletişim bu koçluk & danışmanlık hizmetinin temel gerekliliğidir. Burada kişiye özel öneriler ve katılımcının kendi önerileri dikkate alınarak çalıştırılır, uygulanır, etkisi ölçülür ve gerekirse anında düzeltilir.

Bu çalışmanın sonunda oluşturulan somut ve kişiye özel hedef planlaması, özel bir bir bölümünü oluşturuyor.

Sizin avantajınız: Tüm bu şirket içi eğitimler otelinizde, iş eşliğinde gerçekleşiyor. Böylece iş süreçlerinde çalışan eksiklikleri meydana gelmiyor.

Hotel Marketing & Consulting /// Yaratıcı otel-pazarlama konseptleri| Oteller için yenilikçi şirket danışmanlığı. Tüm önemli pazarlama hedefleri belirleyerek hedef kitle için eşsiz pazarlama stratejileri.
bottom of page