HOTEL

Marketing & Consulting

                                                    Turkey

Cooperation partner of

Sonnenklar_TV_LOGO1.png

CANLI

TV YAYINI

TV

YILDIZLARI

CEM

ÖZDEL

KERSTIN

ÖZDEL

sonnenklar.TV

SEYAHAT KANALI

MARKETING

FILM

FILM SHOOTING

POST PRODUCTION

PRINT / BASIN

REKLAM / İLAN

sonnenklar.TV Marketing Video

sonnenklar.TV Marketing Video
sonnenklar.TV | ALMAN TELEVİZYONUNDA CANLI YAYIN REKLAMI
03:15
Videoyu Oynat
sonnenklar.TV | Live-Schalten Werbung im deutschen TV
01:57
Videoyu Oynat
Sonnenklar_TV_LOGO1.png
 

 

Dünyanın lider seyahat online shopping televizyon kanalı.

sonnenklar.TV NEDİR?

Almanya'nın lider TV seyahat alışveriş televizyon kanalı, tatil hayallerinizi doğrudan evinize getiriyor. Canlı resimler ve kalan tatil izlenimleri. sonnenklar.TV ile çok daha fazla tatil deneyimi izleyeceksiniz.

18 yıldan beri sonnenklar.TV'nin başarısı için tarifname, dünyanın en güzel tatil yerlerine duyulan heves ve çekicilik, müşteriye olan yakınlık ve her zaman yeni ve yenilikçi pazarlama fikirleridir.

TV izleyicileri kablo, uydu ve Internet üzerinden 24 saat tatil fırsatlarından yararlanabilirler. 2007'nin sonundan bu yana FTI Grubu'nun bir bölümü olan şirket, uzman tavsiyesi ve sıra dışı fikri ile kendisini farklılaştırıyor. Andreas Lambeck ve Andreas Eickelkamp, ​​Euvia Travel GmbH / sonnenklar.TV'nin direktörleridir.

Moderatörlerimiz ve ayrıca çok çeşitli turistik bölgelerdeki stüdyo konukları, dünya çapında seyahat teklifini doğru bir şekilde raporlayan gerçek seyahat uzmanlarıdır. Kameranın önünde canlı yayın olarak altı ila dokuz saat boyunca günde iki ila üç sunum vardır. sonnenklar.TV'de ayrıca tatilcilerin yılın en iyi haftaları hakkında sözleri vardır. Her saat sekiz tatil beldesi sunulmaktadır.

Oturma odalarında seyirciler önceden planlandıkları yerin gerçekçi bir izlenimini edinebilirler. Çeşitli yerler, plajlar, boş zaman etkinlikleri ve otellerle ilgili duygusal filmler, tam olarak bu yerde olmak isteme arzusundadır. Uzmanlar ve seyahat gazetecileri ve ayrıca tur operatörleri, köklü geçmiş bilgileri sağlar ve böylece teklifi tamamlar. Ayrıca, sonnenklar.TV'nin misafirlerinin müşteriye olan yakınlığını korumak ve özgün bir izlenim bırakmak için kendilerinin sözlerine izin vermekteyiz.

Daha fazla detaylar, veri, gerçekler aşağıdaki bağlantıların arkasında bulunabilir...

>Çok Kanallı   >Önemli bilgiler  >Hedef kitlesi  >Teknik kapsam  >Sonnenklar.TV'nin TV kanalı olarak tanıtımı

 

 

Beraberce olmaktan ziyade tam ortamda olmak.

CANLI YAYIN

ÜNLÜ YILDIZLAR TATİLDE

Bir *CANLI YAYIN* ile, moderatörlerimizden veya muhabirlerimizden biri, bulunduğunuz yerden bir yayına CANLI olmak için bulunduğunuz yerde canlı olacaktır. Ünlü bir şahıs, basın veya ilginç bir kişilik de bir röportaj ile entegre edilebilir. Dolayısıyla, Mekanlar, etkinlikler, yerler, oteller veya şirketlerin televizyon programının bir parçası olma olasılığı vardır. Yerinizi bölgenizden CANLI // bilgilendirici reportaj - editoryal olarak sonnenklar.TV formatlarımıza entegre olarak, sonnenklar.TV LIVE/ CANLI yayınında sunulmasının fırsatını kaçırmayın.

*ÜNLÜ YILDIZLAR TATİLDE* formatı da sonnenklar.TV programında özel bir promosyon etki ve öneriye sahiptir. Bir hafta boyunca, bir tatil beldesinde popülerliği yüksek olan tanınmış bir konuk, kamerayla birlikte CANLI YAYIN'a eşlik edecek. Günde üç kez, TV izleyicilerine *Just in Time/ anındaki durum* konseptiyle farklı tavsiyeler verilir ve ünlülerin bakış açısından değerli ipuçları iletilir.

Daha fazla detaylar, veri, gerçekler aşağıdaki bağlantıların arkasında bulunabilir ...

>Canlı yayın   >Ünlü Yıldızlar Tatilde     

 

YENİ BİR TV BİÇİMİ

Türkiye’yi yaşa! Cem & Kerstin ile

Sadece Türkiye’yi seven, doğanın inanılmaz güzelliğine duyulan hevesi hisseden, tarihe hayranlığı, kültürünü, iman hoşgörü ve insanların sıcak yüreğini sevenler, bu ülkeye hayranlık hissi ve böylece diğer insanları heyecanlandırarak büyülenmesine sebep olurlar.

Cem & Kerstin Özdel, Türkiye'nin Antalya bölgesinde 2012'den beri sevgi dolu yaşıyorlar, çalışıyorlar ve Türkiye'nin en güzel bölgelerini daha geniş bir izleyici kitlesine getirmek için tutkulu bir istek duyuyorlar.

Türk Rivierası'ndan Türk Ege'sine, yanı sıra İstanbul, İzmir, Konya, Eskişehir, Adana, Ankara ve daha birçok büyük kentin, yanı sıra, Kapadokya ve Pamukkale çevresindeki Karadeniz bölgeleri de göz önüne alınarak canlı televizyon yayınları sunulması planlanmaktadır.

Türkiye'yi yeni bir CANLI TV BİÇİMİ ile yaşayın! Sonnenklar.TV’nin sunduğu *Türkiye’yi Cem & Kerstin ile Yaşa!* adındaki bir yeni Televizyon Programı ile izleyiciler, Türkiye'yi doğrudan oturma odalarında yakından ve otantik deneyimleyebililecekler.

*Türkiye'yi yaşayın!* Türkiye'yi tüm duyularınızla hissetme isteğini öne sürer.

Daha fazla detaylar, veri, gerçekler aşağıdaki bağlantıların arkasında bulunabilir ...

>Türkiye'yi Yaşayın! Cem ve Kerstin ile

 

Kalıcı tatil izlenimleri.

 

 

Etkinleyen resimler.

FILM SHOOTING

POST PRODUCTION

Kendinizi veya şirketinizi ortama daha iyi tanıtmak için bir imaj filmi ister misiniz? Bunu sizin için gerçekleştirerek şirketinize, ürününüze veya hizmetinize potansiyel müşterilerinizi odaklıyoruz. Profesyonel bir Shooting Team/ Ekibi gereken her şeyi verimli bir istikamete yönlendirir. Filmin hedef kitlenize tam olarak ulaşması için yetkin bir şekilde size tavsiyelerde ve danışmanlıkta bulunuyoruz.

Elbette, yarattığımız film materyali profesyonelce düzenlenmiş, kesilmiş ve nihai bir ürün olarak sonlandırılmıştır. Zaten kendi hammaddemize sahipseniz, bunları yeniden tasarlayarak memnuniyetle sizin için uygun bir film hazırlayabiliriz.

Daha fazla detay, veri, gerçekler aşağıdaki bağlantıların arkasında bulunabilir...

>Film çekimi  >Post production

 

 

Benim TV Magazinim.

PRINT

REKLAM İLANLARI

sonnenklar.TV tarafından yayınlanan büyük TV ve kadın dergisi *Mein TV-Magazin*/*Benim TV Magazinim*, 40.000'in üzerinde perakende satış noktasında, sonnenklar.TV seyahat acentesinde ve online abonelik olarak mevcuttur. 14 gün boyunca gayet açık bir TV programı içerir, ve moda, güzellik, sağlık, seyahat, eğlence, wellness, teknoloji ve otomobil gibi konuları içerir. Ayrıca en genç okuyucular için düşünülmüş ve bu yüzden *Wackelzahn* ismiyle ekstra TV desteği çok popüler.

Bu dergideki resim reklamın veya editoryal bir makalenin avantajı, doğrudan hedef kitleyle birlikte bir aile evinde 14 günlük varlıktır.

Daha fazla detaylar, veri, gerçekler aşağıdaki bağlantıların arkasında bulunabilir ...

>İmaj reklamları   >Editoryal makaleler